Doświadczeni prawnicy walczący o maksymalizację odszkodowań dla rannych Kalifornijczyków

2020-08-08 18:52:11

Jeśli jesteś kontuzjowany lub ktoś bliski zginął w wypadku samochodowym w Kalifornii, zasługujesz na doświadczonego prawnika zajmującego się wypadkami samochodowymi, który stanie po Twojej stronie i będzie dbał o Twój najlepszy interes podczas każdej podróży. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszą firmą Nakase Accident Lawyers & Employment Attorneys - https://nakaselawfirm.com/car-accident-lawyer/

Każdego roku tysiące wypadków samochodowych w Kalifornii kończy się poważnymi, zmieniającymi życie obrażeniami. Niestety, wielu kończy się śmiercią. W rzeczywistości, według National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA), każdego roku w Kalifornii w wypadkach samochodowych ginie ponad 3000 osób.

Według krajowych danych o wypadkach, trzy z najbardziej niebezpiecznych dróg w Ameryce, I-101, I-15 i I-10, znajdują się w Południowej Kalifornii. I-101, lepiej znana jako „Hollywood Freeway”, jest obecnie uważana za najbardziej niebezpieczną drogę w Ameryce. Możesz również skonsultować się z naszą firmą Nakase Accident Lawyers & Employment Attorneys - https://nakaselawfirm.com

Tak więc prawnikspraw obrażeń ciała dow Kancelarii Prawnej Nakase ma wieloletnie doświadczenie w pomaganiu ofiarom wypadków drogowych w zdobyciu każdego grosza, na jaki zasługują. Chcielibyśmy o to walczyć również w Twoim przypadku. Skontaktuj się z nami online lub zadzwoń do naszego biura, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację i dowiedzieć się więcej o swoich prawach.

Kancelaria Nakase jest jednym z najlepszych prawników zajmujących się obrażeniami ciała w San Diego w Kalifornii, zajmującymi się rannymi kierowcami, którzy odnieśli złamania kości lub urazy ortopedyczne.

Czym zajmuje się prawnik od wypadku samochodowego?

Prawnik zajmujący się wypadkami samochodowymi to osoba, która reprezentuje Twój najlepszy interes, chroni Cię przed taktyką firmy ubezpieczeniowej i dba o Twoje interesy prawne.

Zbyt wiele osób popełnia błąd, stawiając czoła samemu ubezpieczycielowi. Dostawcami ubezpieczeń są duże firmy z rozległymi zasobami i dużym doświadczeniem prawnym. Wynajmując prawnika od wypadków samochodowych, możesz skontaktować się z firmami ubezpieczeniowymi na równych zasadach.

Zajmujemy się wszystkimi aspektami roszczeń naszych klientów, od dochodzenia i negocjacji po ugodę lub spory sądowe.

Kroki,

które należy podjąć po wypadku samochodowym Kroki, które podejmiesz po wypadku samochodowym w Kalifornii - zarówno na scenie, jak iw następnych dniach - mogą mieć ogromny wpływ na wysokość Twojego roszczenia.

Na miejscu wypadku samochodowego
Jeśli Twoje obrażenia nie zapobiegną temu, zadzwoń pod numer 911. Będziesz mieć raport policyjny i zostaniesz sprawdzony przez EMT przed opuszczeniem miejsca wypadku. Musisz również zadzwonić do swojej firmy ubezpieczeniowej, aby zgłosić wypadek; mogą chcieć wysłać na miejsce likwidatora szkód.

Upewnij się, że nie sugerujesz, że jesteś winny wypadku podczas rozmowy z policją, EMT, firmą ubezpieczeniową lub kimkolwiek innym na miejscu zdarzenia.

O ile to możliwe, będziesz również:

Wymieniać dane kontaktowe i ubezpieczeniowe wraz z numerem prawa jazdy i numerem rejestracyjnym pojazdu ze wszystkimi uczestnikami wypadku.
Uzyskaj nazwiska i dane kontaktowe wszystkich świadków.
Zrób więcej zdjęć wypadku pod różnymi kątami za pomocą aparatu lub telefonu komórkowego.
Wypełnij raport policyjny i upewnij się, że masz numer odznaki i wizytówkę funkcjonariuszy, z którymi rozmawiasz.
Współpracuj z całym personelem ratunkowym i nie opuszczaj miejsca zdarzenia, dopóki nie pojawi się odpowiedni monit.
Po wypadku samochodowym
Po wypadku samochodowym skontaktuj się z lekarzem. Nawet jeśli EMT zwolni Cię z opuszczenia miejsca zdarzenia, nie powinieneś zakładać, że to oznacza, że ​​wszystko w porządku. EMT szukają tylko jasnych i natychmiastowych oznak zagrożenia życia. Nadal możesz mieć poważne obrażenia, z których niektóre nie powodują natychmiastowych objawów. Tylko lekarz może właściwie ocenić stan Twojego zdrowia. Poinformuj lekarza, że ​​miałeś wypadek samochodowy; będzie wiedział, czego szukać.

Jak tylko będziesz mógł, skontaktuj się z prawnikami zajmującymi się wypadkami samochodowymi w Kancelarii Nakase, aby umówić się na konsultację. Pamiętaj, aby na to pierwsze spotkanie przynieść całą swoją dokumentację. Jeśli firma ubezpieczeniowa skontaktowała się z Tobą w sprawie ugody, przynieś również tę informację. Nigdy nie powinieneś akceptować ugody ubezpieczeniowej, dopóki nie omówisz swojej sprawy z doświadczonym prawnikiem.

Kiedy spotkasz się z naszym zespołem prawników zajmujących się wypadkami samochodowymi podczas wstępnej konsultacji, postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania, przejrzeć dokumentację, rozważyć Twój osobisty opis wypadku i pomóc Ci określić najlepszy sposób postępowania.

Czy potrzebuję prawnika od wypadku samochodowego?
Bez względu na rodzaj wypadku samochodowego, w którym brałeś udział, zasługujesz na to, aby mieć po swojej stronie agresywnego adwokata ds. Obrażeń ciała.

Firmy ubezpieczeniowe będą ciężko pracować, aby odmówić Ci sprawiedliwości, na jaką zasługujesz. Używają agresywnych taktyk, aby chronić swoje zyski i własny interes.

Rozumiemy, jak reprezentować poszkodowanych przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i ich siłami prawnymi.

Jesteśmy dumni, że możemy służyć ofiarom wypadków w każdym mieście i hrabstwie Kalifornii. Jeśli nie możesz przyjechać do nas, przyjedziemy do Ciebie.

Jesteś na profilu ivanratnitski - stronie mieszkańca miasta Radlin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj